Zmęczeni ale zadowoleni wracamy do domu. W tym roku obóz był bardzo wyczerpujący ale tancerze zrobili kawał dobrej roboty. ? Chcieliśmy podziękować instruktorom, którzy ciężko pracowali z naszymi tancerzami w różnych stylach tanecznych:
Magdalena Kostrzewska, Paula Pilarska-Korowiec, Paula Flamer, Robert Surowski, Katarzyna Knihinicka, Aleksandra Kos, Paulina Figińska oraz Weronika Bielecka. Dziękujemy wam bardzo za ciężka prace i postępy, które dokonali nasi tancerze poprzez waszą mobilizacje na treningach. Dziękujemy także kadrze, która opiekowała się naszymi dziećmi: Ewelina Tomaszewska, Joanna Jaszczuk-Gajewska, Gosia Węc, Żaneta Bagińska i Karolina Gembicka oraz kierownicy Aneta Pilarska-Adamus i Adam Pilarski.
Najważniejsze podziękowania należą się dla naszych tancerzy, którzy przyjechali z naszych filii z różnych miast m.in ze Szczecina, Goleniowa, Krępska, Słupska i Jeleniej Góry.
JESTEŚCIE NAJLEPSI ? ❤️❤️❤️

































Facebook
Instagram
Youtube
Strefa Rodzica