O nas

Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego DANCE STUDIO „PAA”

jest najdłużej istniejącą szkołą tańca w Szczecinie. Już ponad 27 lata promuje miasto Szczecin, Województwo Zachodniopomorskie oraz kraj w tańcu nowoczesnym. Od 1992r wyjeżdżają na Mistrzostwa Polski poprzez które kwalifikują się na Mistrzostwa Europy i Świata.

 

Coroczni zdobywcy złotych, srebrnych i brązowych tytułów mistrza Polski i Świata w federacji IDO i WADF. Czterokrotni zdobywcy ponad 25 medali, w tym 19 złotych na Mistrzostwach Świata w federacji WADF. Tegoroczni zdobywcy dwóch złotych i jednego brązowego aplauzu na Festiwalu w Koninie. Zdobywcy nagrody Prezydenta Miasta Szczecin „Talent Roku” oraz nagrody Kuratorium Oświaty. Dwukrotni zdobywcy nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz kilkukrotni zdobywcy nagród za najlepsze choreografie. Jedyna szkoła tańca, która dzięki swoim osiągnięciom została zaproszona dwukrotnie do programu „Pytanie na Śniadanie” emitowanego przez TVP2.

Zacznij z nami zabawę z tańcem. Mamy ponad 25 lat doświadczenia.

Jedna z nielicznych szkół, która posiada wykwalifikowanych instruktorów, którzy nauczają tańca w różnych stylach tanecznych m.in: Jazz, Modern, Disco Dance, Street Dance, Akrobatyka, Gimnastyka Artystyczna itp. Zajęcia taneczne prowadzi m.in półfinalistka 6 edycji programu MAM TALENT – Paula Pilarska, która jest wychowanką i tancerką Dance Studio PAA oraz instruktorem i choreografem.

 

Aktualnie szkoła kształci ponad 150 tancerzy, opierając się na doświadczeniach wynikających z długoletniej praktyki. Centrum szkoleniowe znajduje się w Szczecinie, a także posiada filie w innych miastach Województwa Zachodniopomorskiego.Jej siedziba znajduje się w Szkole Podstawowej nr 61 przy ul.3-go Maja.